SąlygosAUTOMOBILIŲ NUOMA

Nuomininkas privalo turėti galiojantį pasą arba galiojančią asmens tapatybės kortelę. Taip pat turi būti pateiktas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas su minimaliu 5 metų stažu. Juridiniai asmenys privalo pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, įgaliojimą, patvirtinantį turimą teisę atstovauti įmonei ir įmonės vardu nuomotis automobilį, bei B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.


NUOMOJAMŲ AUTOMOBILIŲ DRAUDIMAS

Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas ir kasko draudimas. Draudimas galioja tik Lietuvoje. DRAUDŽIAMA: Išvykimas iš Lietuvos Respublikos teritorijos nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą iš LR teritorijos be nuomotojo raštiško leidimo taikoma 1000 EUR bauda. Maksimali vidutinė vienos paros rida – 400 km.

NUOMININKO ATSAKOMYBĖ

Nuomininkas prisiima visą atsakomybę nedraudiminio įvykio atveju. Perdavęs vairuoti automobilį kitam asmeniui, atsako už visus padarinius. Pažeidęs kelių eismo taisykles, privalo sumokėti baudas. Vagystės atveju negrąžinęs automobilio raktelių ir automobilio dokumentų nuomotojui, nuomininkas privalo atlyginti padarytą žalą.

SUGEDUS AUTOMOBILIUI

Įvykus eismo įvykiui ar dėl kitų priežasčių negalint toliau eksploatuoti automobilio, suteikiame Nuomininkui kitą automobilį, o nesant galimybės pasiūlyti kito automobilio, grąžiname pinigus, jei Nuomininkas yra nekaltas dėl susidariusios situacijos.

APMOKĖJIMAS UŽ NUOMOS PASLAUGAS

Pasiimant automobilį reikia sumokėti užstatą 300 EUR, kuris yra grąžinamas, kai Jūs grąžinate automobilį.

AUTOMOBILIO REZERVAVIMAS

Automobilį galite rezervuoti el. paštu info@4ride.lt . Užpildžius rezervacijos formą, būtina sulaukti, kol rezervacija bus patvirtinta, patvirtinimas bus išsiųstas Jūsų nurodytu el. paštu arba su Jumis susisieks mūsų darbuotojas telefonu.

AVANSINIS MOKĖJIMAS

Rezervuojant automobilį mokamas 500 EUR avansinis mokėjimas, kuris išsiskaičiuoja iš automobilio nuomos sumos. Atsisakius automobilio, avansinis mokėjimas negrąžinamas. Turite klausimų? Rašykite mums: info@4ride.lt arba užpildykite formą paspausdami ČIA